Гурт, Ірина
   067-508-55-96
   066-946-99-87   
 shevchenko@raisins.com.ua
   Роздріб, Антоніна
   044-222-71-78
   066-378-58-27
   068-445-65-23
 office@raisins.com.ua
Товары
Спецвзуття (Обувь)

Спецвзуття. Берці купити в Києві

Відповідно до вимог правил техніки безпеки для виконання більшості будівельних та виробничих робіт необхідно використовувати спецвзуття. У зв‘язку з тим, що, як правило, роботи ведуться круглий рік, і працювати доводиться не тільки в закритих приміщеннях, потрібне не тільки взуття для теплої та сухої погоди, необхідне і спецвзуття зимове, яке здатне оберігати ноги робочого від переохолодження і намокання. Утеплене спецвзуття повинно тримати ноги в теплі і в той же час не створювати умов для підвищеного потовиділення, це дуже високі вимоги. Таким критеріям не відповідають навіть багато взірців звичайного зимового взуття. Купити спецвзуття для своїх співробітників зобов’язані всі компанії, умови роботи на яких пов‘язані з ризиком травмування.

Спецвзуття робоче має суттєві відмінності в порівнянні із звичайним. Воно повинно не тільки забезпечувати комфортний тепловий режим, але і мати спеціальні пристосування для захисту ніг від будь-яких ризиків отримання травм. Наш магазин спецвзуття  в змозі надати своїм клієнтам всі моделі і фасони спецвзуття для робочих самих різних спеціальностей. Виробництво спецвзуття – процес дуже складний, набагато складніший за виробництво звичайного взуття. Адже воно має відповідати багатьом критеріям. Окрім зовнішнього дизайну робоче взуття має бути набагато прочнішим, мати спеціальні засоби пасивного захисту і виготовлятися тільки з високоякісних матеріалів. Свої додаткові вимоги має і жіноче спецвзуття. По-перше, жіночий організм більш чутливим до всіх не несприятливих факторів. А по-друге жінки ніколи не будуть його носити, якщо зовнішній вигляд не задовольнить їх!

Саме тому продаж спецвзуття – дуже непроста справа. Співробітники компанії-продавця повинні добре розбиратися у всіх тонкощах, щоб зуміти поєднати два протиріччя – красу та надійність, елегантність і міцність, легкість і високий ступінь захисту. Наш інтернет-магазин спецвзуття зміг підібрати такий колектив менеджерів. Ми пропонуємо своїм клієнтам спецвзуття гуртом, вроздріб, літнього і зимового варіанту, для будівельників, електриків, слюсарів, працівників СТО, у нас все взуття з натуральної шкіри.  До матеріалу виготовлення виставляються завищені вимоги. Адже у робочого не буде можливості зняти взуття і дати ногам відпочинок у випадку виявлення дискомфорту. Він зобов‘язаний безперервно знаходитися в спецвзутті  не менш восьми годин. И весь цей час взуття не повинно заважати виконувати свої обов‘язки, а навпаки, підвищувати продуктивність праці. Крім того, взуття має бути достатньо міцним – спецвзуття видається на певний термін і цей термін потрібно дотримувати.

Заходьте на наш сайт, вибирайте будь-яке спецвзуття Київ, ціна на нього вас приємно здивує! Наше спецвзуття в Києві користується великою популярністю серед багато чисельних клієнтів. Ми маємо зв‘язки тільки з перевіреними постачальниками, продукція яких повністю відповідає вимогам ГОСТу і регулярно проходить випробування в лабораторії. У нас виставлене тільки краще спецвзуття в Україні , ми постійно завозимо нові взірці. Спецвзуття (взуття спеціальне) ціни нижче не знайдете. Виробники спецвзуття європейських торгових марок.


Переклад іноземною:
Спецобувь. Берцы купить в Киеве

Согласно требованиям правил техники безопасности, для выполнения большинства строительных и производственных работ необходима спец обувь. В связи с тем, что, как правило, работы ведутся круглый год, что работать приходится не только в закрытых помещениях, нужна не только обувь для теплой и сухой погоды, нужна и спецобувь зимняя, способная предохранять ноги рабочего от переохлаждения и намокания. Утепленная спецобувь должна содержать ноги в тепле и в то же время не создавать условий для повышенного потовыделения, это очень высокие требования. Таким критериям не отвечают даже многие образцы обыкновенной зимней обуви. Купить спецобувь для своих сотрудников обязаны все компании, условия работы на которых связаны с риском травматизма.

Спецобувь рабочая имеет существенные различия с обыкновенной. Она должна не только обеспечивать комфортный тепловой режим, но и иметь специальные приспособления для защиты ног от любых рисков получения травм. Наш магазин спецобуви в состоянии предоставить своим клиентам все модели и фасоны спецобуви для рабочих самых разных специальностей. Производство спецобуви – процесс очень сложный, намного сложнее, чем производство обыкновенной обуви. Ведь она обязана отвечать многим критериям. Кроме внешнего дизайна, рабочая обувь должна быть намного прочнее, иметь специальные средства пассивной защиты и изготовляться только из высококачественных материалов. Свои дополнительные требования имеет женская спецобувь. Во-первых, женский организм более чувствителен ко всем неблагоприятным факторам. А, во-вторых, женщины никогда не будут ее носить, если внешний вид не удовлетворит их.

Именно поэтому продажа спецобуви – очень непростое занятие. Сотрудники компании должны хорошо разбираться во всех тонкостях, чтобы суметь соединить два противоречия – красоту и надежность, элегантность и прочность, легкость и высокую степень защиты. Наш интернет магазин спецобуви сумел подобрать такой коллектив менеджеров. Мы предлагаем своим клиентам спецобувь оптом, летнего и зимнего вариантов, для строителей и сварщиков, для электриков и слесарей, у нас есть резиновая спецобувь и обувь из натуральной кожи. К материалу изготовления предъявляются повышенные требования. Ведь у рабочего не будет возможности снять обувь и дать ногам отдохнуть в случае обнаружения дискомфорта, он обязан непрерывно в ней находиться не менее восьми часов. И все это время обувь не должна мешать ему выполнять свои обязанности, а наоборот, повышать производительность труда. Кроме того, она должна быть достаточно износостойкой – спецобувь выдается на определенный срок и этот срок необходимо выдерживать.

Заходите на наш сайт, выбирайте любую спец обувь Киев, цена на нее вас приятно удивит. Наша спецобувь в Киеве пользуется большой популярностью среди многочисленных клиентов. Мы имеем связи только с проверенными предприятиями, продукция которых полностью отвечает требованием ГОСТа и регулярно проходит испытания в лаборатории. У нас присутствует только лучшая спецобувь в Украине, мы постоянно завозим все новейшие образцы! Спецобувь (обувь специальная) цены ниже не найдете. Производители спецобуви европейских марок.